Pondělí 25.03.
08:20 - 11:00 SH 1
08:20 - 11:00 SH 2
08:20 - 11:00 SH 3
08:20 - 11:00 1.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý , 1.ZŠ NMNM
11:30 - 15:00 SH 1
11:30 - 15:00 SH 2
11:30 - 15:00 SH 3
11:30 - 15:00 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 2.ZŠ NMNM
15:00 - 18:00 SH 1
15:00 - 18:00 SH 2
15:00 - 18:00 SH 3
15:00 - 18:00 GYNOME SH 1 dlouhodobý , GYNOME
17:30 - 19:00 SH 2
17:30 - 19:00 DDM NMNM SH 2 gymnastika, DDM NMNM
19:00 - 20:00 Badminton SH 1 , Badminton
Úterý 26.03.
07:40 - 08:20 SH 1
07:40 - 08:20 SH 2
07:40 - 08:20 SH 3
07:40 - 08:20 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý , 2.ZŠ NMNM
08:20 - 10:05 SH 1
08:20 - 10:05 SH 2
08:20 - 10:05 SH 3
08:20 - 10:05 1.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý , 1.ZŠ NMNM
10:35 - 13:00 SH 1
10:35 - 13:00 SH 2
10:35 - 13:00 SH 3
10:35 - 13:00 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý , 2.ZŠ NMNM
13:00 - 14:35 SH 1
13:00 - 14:35 SH 2
13:00 - 14:35 SH 3
13:00 - 14:35 1.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý , 1.ZŠ NMNM
15:00 - 16:30 SH 1
15:00 - 16:30 SH 2
15:00 - 16:30 SH 3
15:00 - 16:30 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý , 2.ZŠ NMNM
16:30 - 18:00 SH 1
16:30 - 18:00 SH 2
16:30 - 18:00 SH 3
16:30 - 18:00 SFK Vrchovina SH 1 fotbal , SFK Vrchovina
18:00 - 20:00 SH 1
18:00 - 20:00 SH 2
18:00 - 20:00 SH 3
18:00 - 20:00 OREL NMNM SH 1 florbal , OREL NMNM
Středa 27.03.
07:40 - 09:20 SH 1
07:40 - 09:20 SH 2
07:40 - 09:20 SH 3
07:40 - 09:20 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý , 2.ZŠ NMNM
09:20 - 11:00 SH 1
09:20 - 11:00 SH 2
09:20 - 11:00 SH 3
09:20 - 11:00 1.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý , 1.ZŠ NMNM
11:30 - 15:00 SH 1
11:30 - 15:00 SH 2
11:30 - 14:00 SH 3
11:30 - 15:00 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý , 2.ZŠ NMNM
11:30 - 14:00 2.ZŠ NMNM SH 3 dlouhodobý , 2.ZŠ NMNM
14:00 - 15:00 SH 3
14:00 - 15:00 ŠKOLA SPOLU SH 3 dlouhodobý, ŠKOLA SPOLU
15:00 - 16:30 SH 1
15:00 - 16:30 SH 2
15:00 - 16:30 SH 3
15:00 - 16:30 GYNOME SH 1 dlouhodobý , GYNOME
16:30 - 18:00 SH 1
16:30 - 18:00 SH 2
16:30 - 18:00 SH 3
16:30 - 18:00 OREL NMNM SH 1 florbal , OREL NMNM
18:00 - 19:00 Volejbal SH 1 , Volejbal
18:30 - 19:30 Badminton SH 2 , Badminton
19:30 - 21:00 Badminton SH 1 , Badminton
Čtvrtek 28.03.
12:00 - 13:00 SH 1
12:00 - 13:00 veřejnost SH 1 p. Ajglová - badminton , veřejnost
18:30 - 21:00 SH 1
18:30 - 21:00 SH 2
18:30 - 21:00 SH 3
18:30 - 21:00 OREL NMNM SH 1 florbal , OREL NMNM
Pátek 29.03.
10:00 - 11:00 SH 3
10:00 - 11:00 MŠ NMNM SH 3 dlouhodobý , MŠ NMNM
18:00 - 20:00 SH 2
18:00 - 20:00 p. Stařík SH 2 veřejnost volejbal , p. Stařík
Sobota 30.03.
08:00 - 12:00 Radešínská Svratka SH 1 , Radešínská Svratka
08:00 - 12:00 SH 2
08:00 - 12:00 SH 3
Neděle 31.03.
18:30 - 20:00 SH 1
18:30 - 20:00 SH 2
18:30 - 20:00 SH 3
18:30 - 20:00 OREL NMNM SH 1 florbal , OREL NMNM