Sportovní hala

Chcete si zasportovat v nové sportovní hale?

/ Jiří Brychta

Máte možnost – podívejte se do kalendáře kdy je volno a choďte si zasportovat!

Chcete si zasportovat v nové sportovní hale?

Můžete si se svými kamarády nebo rodinnou zahrát volejbal, sálovou kopanou, košíkovou, přehazovanou, florbal, házenou, badminton, tenis.

Můžete si zapůjčit 1/3 haly – (velikost na volejbal) za 300Kč na hodinu, nebo 2/3 haly za 600Kč popřípadě celou halu za 800Kč.

Jak to funguje? Domluvíte se kdy chcete chodit např. každé úterý do 20:00 do 21:00 (hala je v provozu i o víkendech od 8 do 22:00) – napíšete si požadavek emailem na: hala@nmnm.cz nebo si zavoláte na recepci v Městských lázních 727 950 663

V emailu uvedete jméno zájemce, telefonní kontakt a kdy budete chtít chodit, ozveme se Vám. Připravíme Vám na recepci v městských lázních čip, který Vám umožní vstup do haly (ten si necháte po celou dobu co budete halu navštěvovat – např. školní rok). V případě, že si půjdete do haly zahrát pouze mimořádně jednou – musíte čip po odchodu z haly opět vrátit na recepci v Městských lázních – tam Vám vrátí zálohu.

Záloha za čip je 100Kč.

Kdy je v hale volno si můžete ověřit v rezervacích na webu zde: https://hala.nmnm.cz/rezervace

Můžete také využít lezeckou stěnu s lektorem více info zde:  https://hala.nmnm.cz/moznost-vyuzit-lektora-na-lezeckou-stenu/

TELEFON : 775 873 073
TELEFON : 725 916 480
E-MAIL : hala@nmnm.cz