Rezervace sportovní hala

SPORTOVNÍ HALAlezecká stěna

Pondělí 18.01.

07:40 - 08:20 SH 1
07:40 - 08:20 SH 2
07:40 - 08:20 SH 3
07:40 - 08:20 II. ZŠ SH 1 tělocvik, II. ZŠ
08:20 - 10:15 SH 1
08:20 - 10:15 SH 2
08:20 - 10:15 SH 3
08:20 - 10:15 I. ZŠ SH 1 tělocvik, I. ZŠ
12:00 - 13:00 SH 1
12:00 - 13:00 SH 2
12:00 - 13:00 SH 3
12:00 - 13:00 I. ZŠ SH 1 tělocvik, I. ZŠ
13:20 - 15:00 SH 1
13:20 - 15:00 SH 2
13:20 - 15:00 SH 3
13:20 - 15:00 II. ZŠ SH 1 tělocvik, II. ZŠ
15:00 - 16:00 SH 1
15:00 - 16:00 SH 2
15:00 - 16:00 SH 3
16:00 - 18:00 SH 2
16:00 - 18:00 SH 3
16:00 - 18:00 Gymnázium SH 1 , Gymnázium
 

Úterý 19.01.

07:40 - 08:20 SH 1
07:40 - 08:20 SH 2
07:40 - 08:20 SH 3
07:40 - 08:20 II. ZŠ SH 1 tělocvik, II. ZŠ
08:20 - 09:15 SH 1
08:20 - 09:15 SH 2
08:20 - 09:15 SH 3
08:20 - 09:15 I. ZŠ SH 1 tělocvik, I. ZŠ
09:40 - 10:25 SH 1
09:40 - 10:25 SH 2
09:40 - 10:25 SH 3
09:40 - 10:25 II. ZŠ SH 1 tělocvik, II. ZŠ
10:25 - 12:00 SH 1
10:25 - 12:00 SH 2
10:25 - 12:00 SH 3
10:25 - 12:00 Gymnázium SH 1 tělocvik, Gymnázium
12:25 - 13:00 SH 1
12:25 - 13:00 SH 2
12:25 - 13:00 SH 3
12:25 - 13:00 II. ZŠ SH 1 tělocvik, II. ZŠ
13:00 - 14:35 SH 1
13:00 - 14:35 SH 2
13:00 - 14:35 SH 3
13:00 - 14:35 I. ZŠ SH 1 tělocvik , I. ZŠ
15:00 - 17:00 SH 1
15:00 - 17:00 SH 2
15:00 - 17:00 SH 3
15:00 - 17:00 II. ZŠ SH 1 tělocvik, II. ZŠ
17:00 - 18:30 SH 1
17:00 - 18:30 SH 2
17:00 - 18:30 SFK Vrchovina SH 3 , SFK Vrchovina
 

Středa 20.01.

08:20 - 10:15 SH 2
08:20 - 10:15 SH 3
08:20 - 10:15 SH 1
08:20 - 10:15 I. ZŠ SH 1 tělocvik , I. ZŠ
10:30 - 12:00 SH 2
10:30 - 12:00 SH 3
10:30 - 12:00 SH 1
10:30 - 12:00 II. ZŠ SH 1 tělocvik, II. ZŠ
12:00 - 12:45 SH 2
12:00 - 12:45 SH 3
12:00 - 12:45 SH 1
12:00 - 12:45 I. ZŠ SH 1 tělocvik , I. ZŠ
13:20 - 15:00 SH 2
13:20 - 15:00 SH 3
13:20 - 15:00 SH 1
13:20 - 15:00 II. ZŠ SH 1 tělocvik , II. ZŠ
15:30 - 17:00 Florbal - Orel NMNM SH 1 , Florbal - Orel NMNM
15:30 - 17:00 SH 2
15:30 - 17:00 SH 3
17:00 - 19:00 SH 2
17:00 - 19:00 SH 3
17:00 - 19:00 Gymnázium SH 1 , Gymnázium
17:00 - 19:00 Gymnázium SH 1 Volejbal, Gymnázium
 

Čtvrtek 21.01.

07:40 - 09:20 SH 2
07:40 - 09:20 SH 3
07:40 - 09:20 SH 1
07:40 - 09:20 II. ZŠ SH 1 tělocvik, II. ZŠ
09:20 - 10:05 SH 2
09:20 - 10:05 SH 3
09:20 - 10:05 SH 1
09:20 - 10:05 I. ZŠ SH 1 tělocvik, I. ZŠ
10:30 - 12:00 SH 2
10:30 - 12:00 SH 3
10:30 - 12:00 SH 1
10:30 - 12:00 II. ZŠ SH 1 tělocvik, II. ZŠ
12:00 - 12:45 SH 2
12:00 - 12:45 SH 3
12:00 - 12:45 SH 1
12:00 - 12:45 I. ZŠ SH 1 tělocvik , I. ZŠ
13:20 - 15:00 SH 2
13:20 - 15:00 SH 3
13:20 - 15:00 SH 1
13:20 - 15:00 II. ZŠ SH 1 tělocvik, II. ZŠ
15:00 - 17:00 SH 2
15:00 - 17:00 SH 3
15:00 - 17:00 SH 1
15:00 - 17:00 II. ZŠ SH 1 tělocvik , II. ZŠ
17:00 - 18:30 SH 2
17:00 - 18:30 SH 3
17:00 - 18:30 SFK Vrchovina SH 1 , SFK Vrchovina
18:30 - 20:00 Florbal - Orel NMNM SH 1 , Florbal - Orel NMNM
18:30 - 20:00 SH 2
18:30 - 20:00 SH 3
 

Pátek 22.01.

08:20 - 11:00 SH 1
08:20 - 11:00 SH 2
08:20 - 11:00 SH 3
08:20 - 11:00 I. ZŠ SH 1 tělocvik , I. ZŠ
11:30 - 13:00 SH 1
11:30 - 13:00 SH 2
11:30 - 13:00 SH 3
11:30 - 13:00 II. ZŠ SH 1 tělocvik, II. ZŠ
16:00 - 18:00 SH 2
16:00 - 18:00 Gymnázium NMNM SH 1 , Gymnázium NMNM
 

Sobota 23.01.

V tento den nejsou žádné rezervace.
 

Neděle 24.01.

18:00 - 19:30 Florbal - Orel NMNM SH 1 , Florbal - Orel NMNM
18:00 - 19:30 SH 2
18:00 - 19:30 SH 3
 
 
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
 
po
18.01.
 
SH 1
SH 2
SH 3
II. ZŠ SH 1 tělocvik
 
SH 1
SH 2
SH 3
I. ZŠ SH 1 tělocvik
 
 
 
 
SH 1
SH 2
SH 3
I. ZŠ SH 1 tělocvik
 
SH 1
SH 2
SH 3
II. ZŠ SH 1 tělocvik
 
 
SH 1
SH 2
SH 3
 
SH 2
SH 3
Gymnázium SH 1
 
 
 
 
 
 
út
19.01.
 
SH 1
SH 2
SH 3
II. ZŠ SH 1 tělocvik
 
SH 1
SH 2
SH 3
I. ZŠ SH 1 tělocvik
 
SH 1
SH 2
SH 3
II. ZŠ SH 1 tělocvik
 
SH 1
SH 2
SH 3
Gymnázium SH 1 tělocvik
 
 
SH 1
SH 2
SH 3
II. ZŠ SH 1 tělocvik
 
SH 1
SH 2
SH 3
I. ZŠ SH 1 tělocvik
 
 
SH 1
SH 2
SH 3
II. ZŠ SH 1 tělocvik
 
 
SH 1
SH 2
SFK Vrchovina SH 3
 
 
 
 
 
st
20.01.
 
 
SH 2
SH 3
SH 1
I. ZŠ SH 1 tělocvik
 
 
SH 2
SH 3
SH 1
II. ZŠ SH 1 tělocvik
 
 
SH 2
SH 3
SH 1
I. ZŠ SH 1 tělocvik
 
SH 2
SH 3
SH 1
II. ZŠ SH 1 tělocvik
 
 
Florbal - Orel NMNM SH 1
SH 2
SH 3
 
 
SH 2
SH 3
Gymnázium SH 1
Gymnázium SH 1 Volejbal
 
 
 
 
 
čt
21.01.
 
SH 2
SH 3
SH 1
II. ZŠ SH 1 tělocvik
 
 
SH 2
SH 3
SH 1
I. ZŠ SH 1 tělocvik
 
SH 2
SH 3
SH 1
II. ZŠ SH 1 tělocvik
 
 
SH 2
SH 3
SH 1
I. ZŠ SH 1 tělocvik
 
SH 2
SH 3
SH 1
II. ZŠ SH 1 tělocvik
 
 
SH 2
SH 3
SH 1
II. ZŠ SH 1 tělocvik
 
 
SH 2
SH 3
SFK Vrchovina SH 1
 
Florbal - Orel NMNM SH 1
SH 2
SH 3
 
 
 
 

22.01.
 
 
SH 1
SH 2
SH 3
I. ZŠ SH 1 tělocvik
 
 
 
SH 1
SH 2
SH 3
II. ZŠ SH 1 tělocvik
 
 
 
 
 
SH 2
Gymnázium NMNM SH 1
 
 
 
 
 
 
so
23.01.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ne
24.01.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Florbal - Orel NMNM SH 1
SH 2
SH 3
 
 
 
 

 

Legenda:

 SH 1  = sportovní hala 1 kurt
 SH 2  = sportovní hala 2 kurt
 SH 3  = sportovní hala 3 kurt

Rezervace je možno objednat na telefonu 566 598 850 nebo 727 950 663.