Sportovní hala

Fotbalový turnaj mladších přípravek

Rubriky: Sportovní hala
/ Jiří Janeček

Turnaj U9 sobota 12.3.

Fotbalový turnaj mladších přípravek

V sobotu 12.3. proběhl  v hale v Novém Městě na Moravě další z řady fotbalových turnajů zimní přípravy. Tento krát šlo o turnaj pro mladší přípravky z nejbližšího okolí. Akce se zúčastnilo 6 týmů: SFK NMNM, SK Pernštejn Nedvědice, SK Bystřice nad Pernštejnem, FC Žďár nad Sázavou, FC Hlinsko a TJ Nová Ves.

Naším benjamínkům nevyšel vstup do turnaje, kdy prohráli s TJ Novou Vsi 0:3. Svou daň si jistě vybrala nervozita před slušně zaplněným hledištěm. V dalších zápasech se děti sklidnily, přidaly na aktivitě a vyhrály zápas s Bystřici, Nedvědici i Žďárem. V neoficiálním  finálovém utkání však děti nestačily na výborně hrající kamarády z Hlinska a propadly se na nepopulární čtvrté místo. Přesto to byla povedená akce a dětem patří velké dík za nasazení a výbornou reprezentaci klubu. Celé sobotní dopoledne se neslo ve skvělé atmosféře, plné fotbalových emocí, pěkných akcí i náročných soubojů. Nevěříte? Podívejte se na galerii, jejíž autorem je náš kamarád Petr Neuman.
Petrovi a všem co se podíleli na organizaci turnaje moc děkujeme.
https://www.dropbox.com/sh/gyzi6r4ivlp6522/AABftrMdlsKhZb8Jo1wjfiSxa?dl=0
Pod vedením trenérů: O. Vícha, P. Němec a B. Janďourek
Nastoupili za SFK Vrchovinu NMNM:
Luboš Neuman, Vojtěch Petr, Jiří Ondráček, Eliška a Nikolas Janďourkovi, Jolana Palečková, Daniel Vícha, Eliáš Němec, Šimon Krampol a Gabriela Kalábová.
TELEFON : 775 873 073
TELEFON : 725 916 480
E-MAIL : hala@nmnm.cz