Pondělí 24.04.
07:40 - 08:20 SH 1
07:40 - 08:20 SH 2
07:40 - 08:20 SH 3
07:40 - 08:20 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 2.ZŠ NMNM
08:20 - 09:05 SH 2
08:20 - 09:05 SH 3
08:20 - 09:05 1.ZŠ NMNM SH 1 , 1.ZŠ NMNM
09:40 - 12:05 SH 1
09:40 - 12:05 SH 2
09:40 - 12:05 SH 3
09:40 - 12:05 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 2.ZŠ NMNM
12:05 - 12:45 SH 1
12:05 - 12:45 SH 2
12:05 - 12:45 SH 3
12:05 - 12:45 1.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 1.ZŠ NMNM
13:20 - 15:00 SH 1
13:20 - 15:00 SH 2
13:20 - 15:00 SH 3
13:20 - 15:00 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý , 2.ZŠ NMNM
18:00 - 19:00 SH 1
18:00 - 20:00 SH 2
18:00 - 19:00 veřejnost SH 1 p. Sváček badminton , veřejnost
18:00 - 20:00 JUMPING ZOBAČOVÁ SH 2 trampolíny, JUMPING ZOBAČOVÁ
Úterý 25.04.
07:40 - 10:20 SH 1
07:40 - 10:20 SH 2
07:40 - 10:20 SH 3
07:40 - 10:20 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 2.ZŠ NMNM
10:20 - 12:00 SH 1
10:20 - 12:00 SH 2
10:20 - 12:00 SH 3
10:20 - 12:00 1.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 1.ZŠ NMNM
12:25 - 13:05 SH 1
12:25 - 13:05 SH 2
12:25 - 13:05 SH 3
12:25 - 13:05 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 2.ZŠ NMNM
13:05 - 14:35 SH 1
13:05 - 14:35 SH 2
13:05 - 14:35 SH 3
13:05 - 14:35 1.ZŠ NMNM SH 2 dlouhodobý, 1.ZŠ NMNM
15:00 - 16:30 SH 1
15:00 - 16:30 SH 2
15:00 - 16:30 SH 3
15:00 - 16:30 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 2.ZŠ NMNM
18:00 - 19:30 SH 1
18:00 - 19:30 SH 2
18:00 - 19:30 SH 3
18:00 - 19:30 OREL NMNM SH 1 dlouhodobý , OREL NMNM
19:30 - 20:30 Jednorázová rezervace SH 1 , Jednorázová rezervace
Středa 26.04.
07:30 - 08:20 SH 1
07:30 - 08:20 SH 2
07:30 - 08:20 SH 3
07:30 - 08:20 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 2.ZŠ NMNM
08:20 - 10:05 SH 1
08:20 - 10:05 SH 2
08:20 - 10:05 SH 3
08:20 - 10:05 1.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý , 1.ZŠ NMNM
12:00 - 12:45 SH 1
12:00 - 12:45 SH 2
12:00 - 12:45 SH 3
12:45 - 14:00 SH 3
12:00 - 12:45 1.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 1.ZŠ NMNM
12:45 - 14:00 ZŠ SPOLU SH 3 dlouhodobý , ZŠ SPOLU
13:20 - 15:00 SH 1
13:20 - 15:00 SH 2
13:20 - 15:00 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý , 2.ZŠ NMNM
16:30 - 18:00 SH 1
16:30 - 18:00 SH 2
16:30 - 18:00 SH 3
16:30 - 18:00 OREL NMNM SH 1 dlouhodobý, OREL NMNM
18:00 - 19:00 Badminton SH 1 , Badminton
19:45 - 20:45 SH 2
19:45 - 20:45 JUMPING SH 2 cvičení s hudbou , JUMPING
Čtvrtek 27.04.
07:40 - 10:20 SH 1
07:40 - 10:20 SH 2
07:40 - 10:20 SH 3
07:40 - 10:20 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 2.ZŠ NMNM
10:20 - 12:45 SH 1
10:20 - 12:45 SH 2
10:20 - 12:45 SH 3
10:20 - 12:45 1.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 1.ZŠ NMNM
13:20 - 16:30 SH 1
13:20 - 16:30 SH 2
13:20 - 16:30 SH 3
13:20 - 16:30 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 2.ZŠ NMNM
18:30 - 20:00 SH 1
18:30 - 20:00 SH 2
18:30 - 20:00 SH 3
18:30 - 20:00 OREL NMNM SH 1 dlouhodobý , OREL NMNM
Pátek 28.04.
07:40 - 08:20 SH 3
07:40 - 08:20 SH 1
07:40 - 08:20 SH 2
07:40 - 08:20 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 2.ZŠ NMNM
08:20 - 10:05 SH 3
08:20 - 10:05 SH 1
08:20 - 10:05 SH 2
08:20 - 10:05 1.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 1.ZŠ NMNM
10:06 - 11:05 SH 3
10:35 - 13:10 SH 1
10:35 - 13:10 SH 2
10:06 - 11:05 MŠ NMnM SH 3 Dlouhodobý, MŠ NMnM
10:35 - 13:10 2.ZŠ NMNM SH 1 dlouhodobý, 2.ZŠ NMNM
18:00 - 20:00 Volejbal SH 2 , Volejbal
18:30 - 20:30 Volejbal SH 1 , Volejbal
18:00 - 19:00 Jednorázová rezervace SH 3 , Jednorázová rezervace
19:00 - 20:00 Jednorázová rezervace SH 3 , Jednorázová rezervace
Sobota 29.04.
14:45 - 16:45 SH 1
14:45 - 16:45 SH 2
14:45 - 16:45 SH 3
14:45 - 16:45 DDM 10 Praha SH 1 volejbal , DDM 10 Praha
Neděle 30.04.
09:30 - 11:30 SH 1
09:30 - 11:30 SH 2
09:30 - 11:30 SH 3
09:30 - 11:30 DDM Praha 10 SH 1 volejbal, DDM Praha 10